Teknoloji - Otomasyon | bulutevler.com Yeniköyün en modern ve akıllı butik sitesi

Tüm Sistem Tek Merkezde

Bulut Evlerde yapılacak elektrik ve mekanik imalatlar otomasyona hazır alt yapısı ile panoda toplanarak otomasyona hazır halde teslim edilecektir. Dileyen müşteriler için otomasyon sistemi hazır halde teslim edilecektir.

Bu sistem alt yapı olarak her prizden panoya, her aydınlatmadan panoya kablo çekilmek sureti ile ilave maliyet getirse de ileride yapılacak kırım, tadilat, onarım maliyetleri ve huzursuzluk ile karşılaştırıldığında en doğru çözüm olarak Bulut Evler tarafından yapılmaktadır.

Otomasyon sistemi ile yapabileceklerinizi bir göz atarsak;
Kurulacak marka modele bağlı olarak oluşturulacak senaryolar ile istediğiniz hizmeti alabileceksiniz.
- İstediğiniz saatte otomatik panjurlar istediğiniz seviyede kademeli olarak açılabilecektir. Sabah kalkmadan panjurların 30%, evden çıkmadan ikinci bir saatte 50% açılmasını ayarlayabileceksiniz.
- Alt katta açık priz, aydınlatma mı var aşağıya inmeden uyumadan tüm evi kumanda edebileceksiniz. İstediğiniz prizleri ve aydınlatmaları kapatıp istediklerinizi açabileceksiniz.
- Eve gelen ziyaretçilerinizi evde olmadan da görüntüleyebileceksiniz (kurulacak marka/model destekliyor ise).
- Duman sensörü, su basma sensörü, pencere sensörü, dış kapı sensörü sayesinde güvenliğinizi sürekli kontrol altında tutabileceksiniz.
- Siz eve gelmeden evinizi istediğiniz ısıtma seviyesine getirebileceksiniz. Dilerseniz dış hava sensörleri sayesinde evi ayarladığınız ısıya otomasyon sistemi ile otomatik olarak getirebileceksiniz.
Copyright © 2015 bulutevler.com All rights reserved.