Proje - Kat Planları | bulutevler.com Yeniköyün en modern ve akıllı butik sitesi

Aile için En Güzel Çözümler

Hepimizin gözlemlediği gibi günümüz yapılarında öncelik en çok satılabilir alanı çıkarmaktır. Önceliğin kullanıma verilmediği yapılar zorlama mimarileri ile kullanıcıları zorlamaktadır.

Bulut Evler olarak mimari kullanım önceliğimiz gerçekten kullanılabilir yaşam alanları oluşturmak ve aile yaşam ihtiyaçlarını birinci önceliğimiz yapmaktır. Bu açıdan 30'a yakın iç mimari tasarımdan en kullanışlı olarak bulduğumuz tasarımlar üzerinden projemizi sonlandırarak binanın kullanılabilir tüm alanlarını aile kullanımına göre değerlendirdik.

Bulut Evler iç mimarisinde gözünüze çarpacak çokça küçük detay mevcuttur. Birlikte göz atacak olursak;

- A Blokta ikiz evler arasında ses ve ısı izolasyonunu sağlaması için iki tuğla arasına 5cm taşyünü mevcuttur. Bu sayede her ne kadar evler ikiz olsa da müstakil evin rahatlığından ödün verilmemektedir.
- Yaşam ve Uyku olarak bölünen katlar sayesinde ev yaşamı ayrı bir keyif olacaktır.
- Alt katta oluşturulan TV/Misafir odası sayesinde misafirlerinizi rahatça iki farklı mekanda (Salon ve TV/Misafir odası) konaklatabilmenize olanak vermektedir.
- Alt katta bulunan mini banyoda bulunan duş ile misafirlerinizi ev konforunda ağırlayabileceksiniz. Ayrıca bahçenizde çimende toprakta oynayan çocuklarınızın temizliğini de eve girmeden yapabileceksiniz.
- Çok detay olsa da bir evin ayrılmaz bir parçası olan portmantolar için özel nişler oluşturulmuştur.
- Mutfaktan girişli kiler ile tasarımda geniş tutulan mutfağınızı ilave dolaba ihtiyacınız olmadan mevcut genişliği ile kullanabileceksiniz.
- Salon ve Mutfaktan ortak olarak çıkılabilen geniş teras kullanımı ile kahvaltılarınız ve çay keyifleriniz ayrı bir zevk olacak.
- İki ayrı balkon ile her odadan balkona çıkış sağlanarak şehrin sunamadığı bu konfor artık sizin olabilir.
- Sadece ebeveyn yatak odası değil tüm yatak odaları geniş ve kullanışlı olarak planlanmıştır.

Bu güzel yaşamı siz de hakediyorsunuz, bilgi ve detaylar için lütfen iletişime geçin.
Copyright © 2015 bulutevler.com All rights reserved.