Hakkında | bulutevler.com Yeniköyün en modern ve akıllı butik sitesi

Bulut Evler

Bulut Evler Kocaeli'nin Başiskele İlçesinde Yeniköy Semtinde yer alan toplam 2 blok 3 villadan oluşan butik bir sitedir. Bloklardan biri ikiz diğeri tekli villadır.
- İkiz villaların herbiri brüt 155m2 net 135m2'dir.
- Tekli villa brüt 165m2 net 145m2'dir.

Proje tasarımında geleneksel çekirdek ailelerimizin tüm ihtiyaçları göz önüne alınmış ve ortaya kullanışlı kutu gibi evler çıkmıştır. Kutu gibi diyoruz çünkü odaların tamamının kare formunda olmasına proje aşamasında bilhassa dikkat edilmiştir.

Sizinde şimdiye kadar gördüğünüz gibi markalı konsept projeler hariç -ki onlarda da maksimum satılabilir kapalı alan çıkarmak ön plandadır- proje ve kullanım içler acısı durumdadır. Projeye sadece belediyenin istediği bir prosedür olarak bakarak bir yere varılmadığı şimdiye kadar farkedilmiştir diye düşünüyorsanız yeni evleri bir kez de bu gözle gezmenizi rica ederiz.

Projenin masa başında tüm detayları ile çözüldüğü Bulut Evlerde kullanım olarak maksimum konfor şartları değerlendirilmiştir. Çalışan herkesin asıl amacının kendi bahçeli evinde oturmak ve bunun için çalışmak olduğunun farkındayız ve size kendi bahçeli evinizde İstanbula ve çevre illere uzak olmayan sosyal imkanları ile size huzur verecek bir muhitte bir yaşam teklif ediyoruz.

Kuş sesleri ile uyanıp körfez manzarasına karşı edeceğiniz kahvaltı sonrası içeceğiniz çaylar ile her güne keyifle ve istekle uyanacak, işinize ayaklarınız geri adım atarak değil koşarak gideceksiniz.

Sizi de bizim standartlarımız ile sınırlı olan bu yaşamı paylaşmaya davet ediyoruz.
Copyright © 2015 bulutevler.com All rights reserved.